W jaki sposób Moringa Oleifera może naprawdę pomóc w utracie wagi?

Ukryty sekret to cztery unikalne izotiocyjaniany moringa (MIC), o silnej aktywności biologicznej występującej w liściach Moringi.

Pojawiające się dowody sugerują, że te MIC są głównymi terapeutycznie czynnymi związkami występującymi w Moringa.

Badania nad izotiocyjanianami Moringa (MIC) są nadal bardzo obiecujące. Jak dotąd udowodniono, że:

 • Zmniejsz przyrost wagi
 • Niski poziom cholesterolu
 • Niskie ciśnienie krwi
 • Mniej zapalenia
 • Niższy poziom cukru we krwi.
 • Zwiększ mobilizację i wykorzystanie tkanki tłuszczowej do produkcji energii.

Wszystko to prowadzi do utraty stałego i zdrowej wagi. Będziesz także czuć się psychicznie i fizycznie rewitalizowanych dzięki jego potężne korzyści przeciwzapalne.

Czym dokładnie są te izotiocyjaniany moringa?

MIC są bardzo podobne do takich jak sulforafan izotiocyjaniany znajdujących się w kie brokuły, ale izotiocyjaniany Moringa, są lepsze, ponieważ są one stabilne (w przeciwieństwie sulforafan, który jest nietrwały i musi być przechowywany w temperaturze -20 ° C, ), a badania wykazały, aby mieć taką samą lub silniejszą aktywność biologiczną.

CIM i sulforaphane są silnymi induktorami enzymów detoksyfikujących fazy II (szlak nrf2) i zapewniają ochronę przed stresem oksydacyjnym i przewlekłym stanem zapalnym. Mają głęboką utratę wagi, detoksykację, przeciwdziałanie starzeniu i korzyści z raków.

Istnieje garść cząsteczek, które można scharakteryzować jako będące blisko panaceum (o ile mogą one pomóc prawie wszystkim chorobom przewlekłym). Jednym z nich są izotiocyjaniany, a najlepiej mogą być izotiocyjaniany pochodzące z moringi.

W jaki sposób moringa służy do schudnięcia?

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami, aby Moringa mógł pomóc w utracie wagi, musi:

 1. Upewnij się, że Twój Moringa jest wykonany z czystego liścia:koncentrat izocyjanianu Moringa koncentruje się na maleńkich zielonych liściach drzewa Moringa Oleifera. Unikaj marek zawierających korzenie, łodygi lub nasiona.
 2. Upewnij się, że Twój Moringa nie jest nadmiernie przetworzony : wykonaj należytą staranność, aby upewnić się, że twój Moringa nie jest przetwarzany w sposób, który niszczy MIC firmy Moringa. Pamiętaj, że  zprzyczyn suszenia słońce zwiększoną utratę składników odżywczych (niestety jest to nadal najbardziej powszechne na rynku). Suszenie odcieni, które wymaga promieniowania gamma, niszczy wszystkie izotiocyjaniany Moringa. Nadmierne opryskiwanie (odbywa się to w taki sposób, że hodowcy mogą zawierać ciężkie i mało odżywcze łodygi i gałęzie i pozostać niezauważonymi) również prowadzi do znacznej utraty składników odżywczych, więc należy unikać także proszku Moringa  . Wygląda dobrze (Moringa nie jest Matcha Producenci Moringa zbyt ciency i nad sproszkowanymi nie używają powolnych młynków, podobnie jak w Matcha w Japonii, po prostu ją usuwają i niszczą większość witamin w procesie).
 3. Spożywaj od 8 do 12 gramów proszku moringa dziennie : jest to odpowiednik około 2 do 3 łyżeczek proszku moringa.
 4. Zjedz porcję Moringi rano:  może być z tortillą, płatkami owsianymi lub silnym eliksirem cudownego poranka. Twoja poranna dawka leku Moringa jest ważna, aby zrównoważyć poziom cukru we krwi w ciągu dnia.
 5. Zjedz jeszcze jeden posiłek (obiad, obiad lub przekąskę) z Moringą: Zachowaj przeciwzapalny i słodki impuls Moringi z kolejną porcją po południu. Zdrowa dawka witamin i składników odżywczych to doskonały sposób na pokonanie jesiennego popołudnia.

Dobrą rzeczą w Moringa jest to, że może (i być może powinna) zostać dodana do posiłków. Nie musisz pamiętać, aby wziąć to 30 minut przed jedzeniem jak inne suplementy odchudzające! Działanie antyoksydantów na poziom cukru we krwi pozostaje skuteczne nawet po przyjęciu posiłku. A korzyści dla zmniejszenia stanu zapalnego ulegają poprawie nawet przy włączeniu tłuszczów (które pomagają organizmowi wchłonąć składniki odżywcze).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *